رستوران های ازمیر

موقعیت

ازمیر ، ترکیه, ترکیه, آسیا

رستوران Yengec

رستوران دنیز | Deniz Restaurant

آدرس: ترکیه - ازمیر Aksoy، Cemal Gürsel Cd.، ۳۵۵۸۰ Karşıyaka/İzmir، Turkey

این رستوران در هتل پالاس قرار داره که می تونین هم از فضای داخلی و هم فضای بازش استفاده کنین. چشم انداز فوق العاده ای به دریای اژه داره و علاوه بر این غذاهای خیلی با کیفیت و خوشمزه ای داره. توی این رستوران می تونین انواع غذاهای مدیترانه ای، دریایی و انواع سوپ رو نوش جان کنین.

deniz rest

کافه قنادی  Reyhan Pastanesi

کافه قنادی ریحان، فضایی جذاب و دیدنی دارد. این کافه منو ندارد، فقط از میان محصولاتی که در ویترین‌ها عرضه شده، می‌توانید محصولات را انتخاب کنید. اینجا بهترین انتخاب برای خوردن صبحانه یا ناهار سبک یا انواع اسنک و میان‌وعده است. به غیر از انتخاب‌های لذیذی که مطمئنا مورد توجه‌تان قرار می‌گیرد، دکور و فضای آن هم بسیار جالب توجه است. انواع نان خامه‌ای، تارت، کیک، کوکی در این کافه قنادی پیدا می‌شود که تزییناتی بسیار زیبا و دیدنی دارند و بدون شک مورد توجه دوستداران کیک و شیرینی‌جات قرار می‌گیرد. برای اینکه غذای کم‌شیرین‌تری بخورید، می‌توانید غذاهای سبک، قهوه، چای و انواع کرواسان را امتحان کنید.

d2b2cbd1 9b09 4d2c 9dd3 87f6bf5f665e

رستوران Pizzeria Venedik

انواع پیتزا را با تغییرات مبتکرانه مطابق با ذائقه‌ی محلی تهیه می‌کند. این رستوران خاص، غذای محبوب و دوست‌داشتنی ایتالیایی را با مواد غذایی و طعم‌های ترکی ترکیب کرده و غذایی جدید ابداع کرده که امتحان کردن آن تجربه‌ای جدید و خاص است و غذاهای این رستوران را در هیچ جای دیگر دنیا نمی‌توانید امتحان کنید. البته به غیر از پیتزاهای ترکیبی و ابتکاری انواع پیتزاهای کلاسیک هم در منوی این رستوران وجود دارد. از آنجایی که ازمیر شهری در کنار دریا است، پیتزای غذاهای دریایی یکی  دیگر از انتخاب‌های مهمانان این رستوران است. این پیتزاها با ماهی تن، میگو، صدف و سایر انواع غذاهای دریایی و مواد غذایی خاص دیگری تهیه می‌شوند که بدون تردید مورد توجه علاقه‌مندان به غذاهای دریایی قرار می‌گیرند.

0fc1af99 f5d2 4aa0 b0b8 9acae7844c12

رستوران Tavaci Recap Usta

در این رستوران می‌توانید بهترین غذاهای لذیذ و محلی ترکی را نوش جان کنید و از امتحان کردن طعم بی‌نظیر آن‌ها لذت ببرید. گوشت بره در این رستوران با دستورها و روش‌های مختلف و با طعم‌های بی‌نظیر در غالب غذاهای لذیذ مثلا کوفته قلقلی یا کباب تهیه می‌شود. نان‌های محلی که همراه با غذاها سرو می‌شوند، عطر و طعم بی‌نظیری دارند که لذت غذا خوردن در این رستوران را دوچندان می‌کنند. این رستوران، یک پاسیوی فضای باز بسیار جذاب دارد که بهترین مکان رستوران برای گذراندن یک بعدازظهر به یادماندنی است. البته در فصل‌هایی که آب و هوا برای غذا خوردن در فضای باز مناسب باشد.

Tavaci Recap Usta rest

news utility law weather mony w clock fly time